Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

MHS Petra Kratochvíla a hvězdný host Jakub Třasák - streamový koncert z MC Panteon

plakátCharitativní koncert na podporu dobročiné sbírky pro okradeného muzikanta, zvukaře

Datum konání: 2. 4. 2021 začátek od 19:30, délka 150 minut

Místo konání: Music club Panteon, Tichá 164, Konstantinovy Lázně

Typ akce: hudba

Organizátor: Obec Konstantinovy Lázně

Doba trvání: 150 minut

Zdroj: Obec Konstantinovy Lázně

Vložený charitativní speciál streamových koncertů z cyklu "Báječné jaro pod PSA" z MC Panteon Konstantinovy Lázně tentokrát s MHS Petra Kráti Kratochvíla.

+ SPECIÁLNÍ HOST - JAKUB TŘASÁK !!P amatujete v devadesátkách na takového sympatického na krátko ostříhaného klučinu s houslemi, který na ně neskutečně válel? Ano JAKUB TŘASÁK. Nyní je z Jakuba houslista uznávaný po celém světě - a v pátek přijede do Konstantinek jako host live streamu skupiny MHS.   !!! TAK TO SE MÁME NA CO TĚŠIT !!!

Velká část hudbymilovných lidiček nejen v Plzeňském kraji zná hudebníka a zvukaře Petra "Kráťu" Kratochvíla velmi dobře. Všeobecně je o něm známo, že je to muzikant a zvukař tělem i duší. Ale jak to tak bývá, neštěstí nechodí po horách. Nejenže teď, v době koronavirové krize, je jeho práce pozastavena, ale aby toho nebylo málo, tak „Kráťovi“ vykradli garáž, kde měl uskladněné všechny věci potřebné pro jeho zvukařskou práci. A tím v podstatě definitivně přišel o svůj zdroj obživy. Prostředky se využijí na pořízení vybavení na ozvučování koncertů, alespoň v základním provedení.

 

Proto speciální on-line koncert ZDE,  proto dobročinná sbírka na Donio.cz  ZDE 

 

Zde by měl bežet live koncert v aktuálním čase tj od cca 19:15 hod.:

 


Vytvořeno: 30. 3. 2021
Poslední aktualizace: 2. 4. 2021 17:30