Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

DAVID KOLLER v Konstantinkách

Bezbariérový vstup na akci

plakátDavid Koller chce zase zažít atmosféru klubů. a po 14 letech se do nich vrací a kromě ostřílených hitů přiveze i nové písničky

Datum konání: 14. 4. 2022 začátek od 21:00

Místo konání: kulturní dům Konstantinovy Lázně - velký sál, Tichá 164

Typ akce: hudba

Organizátor: Obec Konstantinovy Lázně

Plné vstupné: 600 Kč

Snížené vstupné: 550 Kč

Poznámka: Předprodej SMSTICKET

Zdroj: Obec Konstantinovy Lázně

A právě tento skvělý hudební zážitek se chystá na Velikonoce do Konstantinových Lázní. Na samý počátek velikonočních svátků je totiž připraven koncert fenomenální osobnosti českého bigbítu DAVIDA KOLLER. Ten přijede do Konstantinek se svojí kapelou v rámci jarního Acoustic tour 2022.

Jeho hudební kariéra neodmyslitelně spojená s kapelou Lucie, ale také s dalšími zásadními rockovými formacemi, je rozmanitá, hluboká a syrová stejně tak jako hudba a texty, které skládá. Zpěvák a bubeník v jednom patří ke klíčovým muzikantům generace tuzemského bigbítu.

Partička skvělých muzikantů kolem Davida se na jaře vrací k akustickým koncertům. Během večera zazní například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor&vědec. „Unplugged turné jedem sice už popáté, ale vždy k písničkám přistupujeme jinak a cizelujeme aranžmá. A podle ohlasu to baví i fanoušky, kteří mluví o prostoru, barvě a zvuku, který nebývá vždy v našich luzích a hájích ke slyšení,“ popisuje David Koller.

Koncert roku v Konstantinkách si nemůžete nechat v žádném případě uniknout.

plakát

PŘEDPRODEJ:

 


Vytvořeno: 27. 12. 2021
Poslední aktualizace: 27. 12. 2021 11:08